Klasa VII


 


Od roku szkolnego 2017/2018 w budynku
naszej szkoły pojawiła się klasa VII

 

Wyjazd integracyjny 

30. sierpnia 2017 klasa VII brała udział w wyjeździe do Rybak k/Olsztyna. Był to przyjemnie i owocnie spędzony czas na wspólnej modlitwie, zabawach i grach zespołowych oraz rozmowach, dzięki którym mogliśmy się poznać i zintegrować w nowej wspólnocie klasowej. 

 

20-lecie istnienia Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Rodziny w Olsztynie

20. września obchodziliśmy  20-lecie utworzenia Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Rodziny w Olsztynie. Braliśmy udział w uroczystej Mszy Świętej oraz Akademii, które miały miejsce w kościele p.w. Chrystusa Odkupiciela Człowieka. 

 

Więcej informacji i galeria zdjęć – kliknij na poniższy link:

20 LECIE SZKOŁY

 

Sukcesy żeglarskie

Uczeń klasy VII, Antoni Wiśniewski, zdobył V miejsce w żeglarskich Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego w klasie Lequipe w załodze POL2713, które odbyły się w dniach 29.09-01.10-2017r. w Olsztynie.  

Ślubowanie

13. października 2017 odbyło się uroczyste Ślubowanie klasy VII oraz Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  

Sukcesy wokalne

Uczennica klasy VII, Otylia Przyłucka, wraz z chórem Cantabile z Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie brała udział w międzynarodowym festiwalu Praga Cantat 2017. Były tam, między innymi, chóry z Indonezji, Chin, Łotwy, Włoch, Niemiec, Słowenii! Chór Cantabile zdobył srebrny medal w kategorii młodzieżowej, złoty puchar w kategorii folklorystycznej oraz nagrodę specjalną za kulturę wokalną. 

 

Więcej informacji i galerię ze zdjęciami – kliknij na poniższy link:

Złoty puchar festiwalu w Pradze dla olsztyńskiego Chóru Dziewczęcego Cantabile

Sukcesy szachowe

W dniach 18-23.09.2017, uczeń klasy VII,  Paweł Strepikowski, brał udział w turnieju szachowym: Eliminacje Międzywojewódzkie do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach. Paweł został zakwalifikowany do Półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów w Jastrzębiej Górze, które odbędą się w dn. 10-17.11.2017 r.