Konsultacje


KONSULTACJE NAUCZYCIELI

Rok szkolny 2018/2019

Lp. NAUCZYCIEL PRZEDMIOT DZIEŃ GODZINY
1 mgr Joanna Breńkacz Edukacja dla bezpieczeństwa środa 10:00-11:00
2 mgr Leszek Dudziński Wychowanie fizyczne czwartek 07:30-08:00
3 mgr Joanna Wynimko Geografia, matematyka wtorek 14:25-15:00
4 ks. mgr Michał Tyczyński Religia czwartek 12:45-13:30
5 mgr Wanda Pikulińska-Banul Chemia wtorek 10:35-10:45
6 mgr Katarzyna Korol Język polski, WOK piątek 07:15-07:30
7 mgr Katarzyna Zyborowicz-Malewicka Wychowanie fizyczne środa 09:40-10:10
8 mgr Andrzej Nakielski Wychowanie fizyczne poniedziałek 11:15-12:15 OSiR
9 mgr Daniel Pawlikowski Fizyka wtorek 12:25-12:45
10 mgr Monika Giedryś Język angielski poniedziałek 10:55-11:40
11 mgr Magdalena Zdziechowska Język angielski czwartek 09:50-10:35
12 dr Małgorzata Kolenkiewicz Biologia czwartek 11:40-12:25
13 mgr Piotr Patejuk Historia, WOS środa 14:30-15:30
14 mgr Krzysztof Prusinowski Informatyka, zajęcia techniczne wtorek 12:25-12:45
15 mgr Anna Szybanow Muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne wtorek 11:40-12:00
16 mgr Wojciech Marczak Język polski poniedziałek 09:45-10:15
17 mgr Joanna Wojno Język niemiecki, doradca zawodowy wtorek 08:30-09:30,

14:30-15:30

18 mgr Przybyszewska Wioletta Psycholog środa 08:00-14:00
19 mgr Piotr Jurecki Wychowanie fizyczne środa 14:00-14:30
20 mgr Aleksandra Stankiewicz Język niemiecki poniedziałek 08:55-09:40
21 mgr Małgorzata Styczyńska Fizyka piątek 12:25-12:45
22 ks. mgr lic. Radosław Czerwiński Religia piątek 09:00-10:00
23 mgr Małgorzata Rej Pedagog terapeuta środa 12:30-13:00
24 mgr Damian Szweda Historia środa 08:55-09:40
25 mgr Hanna Dziubińska Język włoski poniedziałek 11:40-12:25
26 mgr Beata Frąckiewicz Chemia czwartek 13:40-14:00
27 mgr Daniela Izdebska Podstawy przedsiębiorczości czwartek 12:25-12:45
28 mgr Lidia Łyżwa Matematyka poniedziałek 11:15-11:40
29 mgr Zofia Olszowa-Korsak Język angielski środa 08:55-09:40
30 dr Tomasz Dreikopel Język łaciński, filozofia poniedziałek 09:40-09:50
31 mgr Mariola Strużyńska Geografia poniedziałek 09:40-09:50
32 dr Marta Lik Wdż czwartek 15:15-15:30
33 mgr Marta Rutkowska Język polski piątek 09:40-09:50
34 mgr Izabela Wnuk Matematyka wtorek 07:15-07:25
35 mgr Anna Gutt Fizyka poniedziałek 11:30-11:40